Biz herşeyi sizin için düşündük ve hazırladık.

Hatay Hosting olarak Hazırlatmak istediğiniz web tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz. Sizin için gereken her şeyi hazırladık. Siz hangi sektör için site arıyorsanız ilgili bölüme tıklayın. Sitenizi kuralım, siz gereken düzenlemeleri yapın ve aynı gün içinde yayına başlayın. Hazırladığımız altyapı son teknolojileri barındıran, mobil (cep telefonu, tablet) uyumlu ve Türkçe uyumludur. İster tek dilli, isterseniz çok dilli web sitelerini kolayca oluşturun.
Hemen Satın Al

Bir web sitesinde sizce hangi özellikler olmalı?

Aşağıda bulunan tüm özellikleri tek bir sistem içerisinde birleştirdik. Son teknolojiyle hazırladığımız tasarımlar sayesinde google ile dost, mobil cihazlar ile uyumlu, yönetilmesi kolay ve esnek bir sistem oluşturduk.

Mobil Uyumlu

Yaptığımız Tasarımlarla Tablet ve cep telefonunda da sorunsuz görüntü elde edin.

Hızlı Bir Site

Web siteniz diğerlerine nazaran çok daha hızlı olacak. Sizin için özel olarak tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, web tasarımı ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek ve cazip fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esnek Tasarım

Profesyonel web tasarım seçenekleri ve firmanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar için bizi her zaman arayabilirsiniz. Web tasarım referanslarımızdan bazılarını görmek için yukarıdaki “referans siteler” bölümünü inceleyebilirsiniz. Daha fazla referans için bizi arayınız. Kullandığımız altyapı sayesinde tüm güncel eklentileri kullanarak sitenizi geliştirebilirsiniz. Hatay web tasarım ofisimiz ile uygun ve kaliteli sitelere; Hatay Hosting firmamız ile de sınırsız hosting paketlerimizden birine ulaşabilirsiniz.

Teknik Destek

Herşey o kadar basit ki. Yinede sorun yaşarsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sınırsız Kategori

Kategori sınırı yok. İstediğiniz kadar kategori, alt kategori oluşturabilirsiniz. Web ihtiyaçlarınız için kendinizi sınırlamayın. Sınırsız web hosting hizmetimiz ile web deneyiminizi sınırların ötesine taşıyın.

Kolay Yönetim

Şifrenizle giriş yapın, herşeyi kolayca değiştirin, düzenleyin. Hiç bir ekstra bilgi gerektirmeden, hazır site yapma aracımızın sunduğu zengin tema desteği ile sadece bir kaç adımda kendi web sitenizi oluşturun..

Google Dostu

SEO kelimesi, İngilizce Search Engine Optimization kelimelerinin baş farflerinden oluşturulmuş olup kelime anlamı olarak Arama Motoru Optimizasyonuanlamına gelmektedir. Peki SEO nedir ve neden bu kadar önemlidir. Öncelikle SEO adından da anlaşılabileceği şekilde, web sitenizin veya web sayfalarınızın arama motorlarında üst sıralarda çıkması için gerekli olan çalışmalar kapsamaktadır. Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi arama motoru sağlayıcılarında web sitenizin üst sıralarda çıkması potansiyel müşterilerinize veya hedef kitlenize daha çabuk ulaşmanızı sağlaması açısından çok önemlidir. Google ile tam uyumlu siteyle, rakiplerinize fark atın.Websitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması için reklam yapmak, ücretli reklam paketleri almak gerçekten pahalı bir seçenektir. Fakat Google “doğal arama sonuçları”nda üst sıralarda çıkmak ise aslında en iyi reklam seçeneğidir. Fakat bunun için de gerek web sitenizde gerekse web siteniz dışındaki sosyal ağlarda ve diğer websitelerini de içeren bir SEO çalışması yapmanız gerekmektedir. Bunu bize bırakın Hatay Web tasarım ile ilk sıralarda çıkın ve fark yaratın.

com, com.tr Alan Adı

com ve com.tr alan adını herşey dahil pakette ücretsiz. Paketlerimizden isteğinize uygun seçenekleri iyice inceleyin. Kullanıcı Dostu, Etkileyici ve Kaliteli Web Site Özel Tasarımları ile size özel çözümler…Hatay Hosting ve Web tasarım Ofisi

Halen daha bir web siteniz yok mu?

Hatay'da ve Türkiye'de Herkesin bir web sitesine sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Tüm işletmelerin internette yerini alması ve müşterilerine daha kısa yoldan ulaşmalarını hedefliyoruz. Tabi bunun için son teknolojiyle hazırlanan web siteleri sayesinde rakiplerinize karşı bir adım önde başlayın. Yılların vermiş olduğu deneyimi ile web tasarımı ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmektedir. Sunmuş olduğumuz hazır tasarım araçları ile mevcut ihtiyaçlarınızı karşılayamamanız durumunda veya özel tasarım isteğiniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı tam olarak belirliyor ve size özel web tasarım hizmeti çözümleri sunuyoruz.

Hatay Host Hakkında

Hatay Host, sektöre göre düzenlenmiş hazır web sitelerinin en ucuz ve kolay yoldan sahiplerine ulaştırılmasını hedeflemiştir.Böylelikle az para harcayarak, verimliliği yüksek, gelişmiş teknoloji kullanan web sitelerine sahip olabilirsiniz.Hatay web tasarım, domain, hosting hizmetleri ile hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgileri

Pınarbaşı Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı 2.Sokak Öz Gün Apartmanı Zemin Kat No: 7
Defne-HATAY  - Telefon: 0(544) 649 1142 
www.hatayhost.com